Hakkımızda

Firmamız 1998 yılından bu yana otomasyon sektörüne hizmet vermekte olup 2015 yılından itibaren saç pano, kabin sistemleri ve isteğe bağlı özel makina üretildiği gibi fabrikasyon seri imalatlarına da cevap verilebilmektedir.

Üretilen ürünlerin kalite ve hassas olabilmesi adına  alt yapı oluşturulmuştur buna bağlı olarak da gerekli ölçü aletleri kullanılmaktadır

İmalat,Satınalma.Kalite güvence. Lojistik,ARGE, Mali işler, İnsan kaynakları departmanlarından oluşan organizasyonumuz Genç dinamik, başarı odaklı insan alt yapısı ile toplam kalite felsefesini firmanın tüm kademelerinde uygulamaktadır.

Etki Pano Makine San. Tic. Ltd. Şti. olarak hizmet  verdiğimiz sektörlerde, kaliteli üretim yapmayı kendisine ilke edinen firmamız kalitede tektir. Bu konuda kendimize güveniyor ve rakip tanımıyoruz. Çalışanlarımızın özverili çalışma potansiyelini ortaya çıkartarak, her geçen gün daha iyisini yapmak için rekabetçi gücümüzü arttırıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, müşteri tatmini sağlayacak ve arttıracak şekilde, aşağıdaki ilkelerimiz paralelinde Çevre, iş sağlığı, iş güvenliği ve kalite hedeflerimize uygun bir şekilde performansımızı sürekli geliştirmeyi, müşteri şartlarına uyacağımızı taahhüt ediyoruz.

  • Müşteri memnuniyeti
  • Kaliteli üretim
  • Zamanında teslim
  • Kalite, Çevre ve İSG konularında sürekli eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları yapmayı,
  • Teknolojik Yenilik
  • Yasal ve mevzuat şartlarına uymayı,
  • Kalite, Çevre ve İSG konularında idareler, otoriteler, tedarikçiler, müşteriler çevre ile iyi bir iletişim kanalı ve oluşturmayı
  • İSG kurallarına uyarak, kazalardan ve meslek hastalıklarından korunmayı,
  • Çevreyle dost kalmayı,

İnsanımıza Güven: En değerli kaynağımız olan insanımıza güvenir, beceri ve yeteneklerini geliştirmek için sürekli eğitir ve kendilerine devredilen yetkiyi sorumluluklarının gerektirdiği şekilde kullanacaklarına inanırız. Başarımızın temeli olan sürekli iyileştirme faaliyetlerine katılım ve katkıları için çalışanlarımızı özendirir ve ödüllendiririz.

Liderlik: Liderlik anlayışımız, vizyon ve strateji geliştirmek, çalışanlarımızı hedeflere odaklamak ve onlara başarılı olabilmeleri için gerekli desteği sağlamaktır.

Takım Çalışması: Biz, çalışanların ve kurumun ortak çıkar ve hedeflerini birleştiren büyük ve güçlü bir takımız. Çalışanlarımızın katılımcılık, işi sahiplenme, yaratıcılığı ortaya koyma ve kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayarak kazanan bir takım ruhu yaratırız.

İş Ahlakı: Etki Pano Makine San. Tic. Ltd. Şti. müşterileri, hissedarları, tedarikçileri ve toplumu da içeren tüm paydaşlarının beklentilerinin bilincindedir. Bütün faaliyetlerimizde iş ahlakının temel değerlerine sahip çıkar ve etik kurallara uygun hareket ederiz.